Перейти до основного вмісту

Україна здобула першу золоту медаль на Олімпіаді — 2018 у Пхьончхані — відео стрибка

Спортсмен із Миколаївської області, фристайлер Олександр Абраменко, виборов для України золото в третьому турі фіналу.

Українець посів перше місце. Про це повідомляє «ОМЛЕТ.UA».

У змаганнях з лижної акробатики наш атлет посів перше місце. Він отрима оцінку 128.51 бала.
На другому — китаєць Цзя Цзунян (128.05 бала). Третє місце посів росіянин Ілля Буров, який виступає за олімпійську збірну (він отримав 122.17 бала).

Медалі олімпійським чемпіонам вручав Декстер Пейн із США.

Відзначимо, що Абраменко став першим олімпійським чемпіоном в лижній акробатиці (в чоловічому фрістайлі) в історії України. Більш того, він першим серед українців виборов медаль в цьому виді спорту.

«Я неймовірно щасливий! Важко передати свої емоції та відчуття! Безмежно радий бути першим українцем, який здобув олімпійську медаль у фристайлі. Не можу в це повірити. Здається, це якась казка, це просто сон!» — сказав спортсмен.